1.kolo: 2.9.2011 ŠKF Sereď - FK Galanta 1:3 (1:1)

Gól: Róbert Stareček

2.kolo: 9.9.2011 ŠKF Sereď - Veľký Meder 9:1 (4:1)

Gól: Samo Gombárik - 5, Paťo Schmidt - 2, Peťo Chatrnúch, Paťo Belička

3.kolo: 15.9.2011 FK Močenok - ŠKF Sereď 3:0 (2:0)

Po minulotýždňovom víťazstve nad chlapcami z Veľkého Medera 9 : 1 dnes odohrali chalani tretí majstrák proti Močenku. Po vydarených akciách strelili 4 x do žrde a 1x do brvna ale stále platí nedáš dostaneš a tak strelil súper tri góly do našej brány. Chlapci sa snažili ako mohli no gól sa nedarilo streliť a tak nakoniec prehrali 3 : 0.

4.kolo: 16.9.2011 ŠKF Sereď - FK Duslo Šaľa 2:6

Góly: Samo Gombárik , Robo Stareček

5.kolo: 26.9.2011 Nové Zámky - ŠKF Sereď 0:16

Po dvoch prehraných zápasoch prišla konečne výhra. Aj keď bol súper podľa mňa oslabený,lebo nastúpil len so šiestimi hráčmi chalani si s chuti zahrali. Zápas dotiahli do víťazného konca a s výsledkom 0:16 nikto nepočítal . Celé mužstvo predviedlo peknú hru a do listiny strelcov sa zapísali chlapci takto : 3xPaťo Belička, 3x Samo Gombárik, 2x Peter Kušnír, 3x Peťo Chatrnúch, 3x Róbert Stareček, 2x Adam Štrbka. Pevne veríme, že budete takto pekne hrať aj v ďaľších zápasoch .

6.kolo: 03.10.2011 ŠKF Sereď - FC Nitra B 3 : 4

Dnes 3.10.2011 odohrala prípravka U9 asi svoj najlepší zápas v tejto sezóne. Jedna peknejšia akcia striedala druhú aj z našej strany ako aj zo strany súpera FC Nitra B. Obidve mužstvá predviedli pekný výkon so šťastnejším koncom pre súpera, ktorý vyhral o jeden gól 3:4. Za naše družstvo strelili góly 2x Samo Gombárik a 1x Peťo Kušnír. Chlapci hrali ste veľmi pekne a remíza by bola zaslúžená. Čím viac zápasov ste odohrali, tým viac je vidieť, že futbal vás baví a hráte ho s radosťou.

7.kolo: 16.10.2011 KFC Komárno - ŠKF Sereď 5:1

Zápas bol vyrovnaný z oboch strán, ale o výsledku rozhodla lepšia koncovka súpera. Priebeh zápasu veľmi ovplyvnil rozhodca, ktorý pozabudol, že musí pískať fauly aj pre súpera a nie iba pre domácich. Chalani nevadí, doma na jar im to vrátite. Gól za nás dal Paťo Belička.

8.kolo: 14.10.2011 ŠKF Sereď - Štúrovo 3 : 3

Najmladší chlapci z prípravky U9 ŠKF Sereď hrali v piatok poobede na domácom ihrisku zápas so Štúrovom. Nezačali ho však dobre a po polčase prehrávali o tri góly. Do druhého polčasu však nastúpili s odhodlaním tento zápas neprehrať a takmer ho otočili vo svoj prospech.

Hneď po rozohrávke sa domáci dostali po individuálnej akcií takmer až pred brankára ale k zakončeniu sa nedostali. Naopak do veľkých šancí sa dostali hostia, keď v úvodných minútach si vypracovali šancu, prekonaný bol už aj domáci brankách, našťastie domáci zachránili takmer na bránkovej čiare. O pár minút na to však už samostatný únik dokázali hostia premeniť a domáci vyhrávali 0:1.

Ďalšia veľká šanca, ktorú však zlikvidoval domáci brankár prišla po rohovom kope. Hostia postupne začali mať viac z hry, vytvorili si mierny tlak a domáci napriek snahe hosťujúceho brankára takmer neohrozili až na peknú strelu pod brvno, ktorú však hosťujúci brankár zlikvidoval. Veľkou šancou bol aj samostatný únik zakončený len strelou do brankára a následnou strelou nad bránku. Po dvoch nevyužitých šanciach domácich prišiel priamy kop hostí a strela z diaľky skončila v domácej bránke - 0:2. O pár minút na to hostia kopali ďalší priamy kop, tentoraz domáci brankách strelu zlikvidoval. Po peknom úniku hostí po ľavej strane a následnej strele domáci brankár loptu vyrazil, tá sa však dostala na pravú stranu k voľnému hráčovi hostí, ktorý už nemal problém ležiaceho domáceho brankára prekonať - 0:3. Počas celého prvého polčasu boli hostia lepším mužstvom, lepšie a presnejšie si nahrávali, boli rýchlejší a darila sa im lepšie kombinácia, ktorá naopak u dámácich viazla. Do druhého polčasu však nastupovali domáci hráči odhodlaní zo zápasom ešte niečo urobiť.

Hneď v úvode druhého polčasu sa dostali domáci do rýchleho protiútoku a premenili samostatný nájazd na brankára hostí - 1:3. Pár minút po prvom góle si domáci pekne vymenili loptu, nasledovalo pekné vysunutie domáceho útočníka a lopta sa po druhýkrát ocitla za chrbátom štúrovského brankára - 2:3.

Domáci sa oproti prvému polčasu podstatne zlepšili, oveľa lepšie kombinovali a vedeli si pekne prihrať. Hosťom v tejto časti hry veľa nedovoľovali a tí nechávali vpredu vysunutého hráča, cez ktorého sa pokúšali domácich prekvapiť. Domáci si však naďalej vypracovávali pekné šance a zdalo sa, že je len otázkou času, kedy nielen vyrovnajú ale aj strhnú vedenie na svoju stranu. Nakoniec sa domácim podarilo skóre v zápase iba vyrovnať, pretože koniec zápasu už nemali celkom pod svojou kontrolou a iniciatívu začali opäť preberať hostia, ktorí sa dostali do niekoľkých výborných šancí, avšak nedokázali ich úspešne zakončiť. Mnohé nebezpečné akcie výbornými zákrokmi zneškodnil domáci brankár, ktorý svoje mužstvo neraz podržal. (zdroj: www.seredskysport.info)

9.kolo: 21.10.2011 Dunajská Streda - ŠKF Sereď 3:3

Góly: Samo Gombárik -2, Peťo Chatrnúch

10.kolo: 28.10.2011 ŠKF Sereď - PFA B Vráble 11:2 (10:0)

Po minulotýždňovej remíze 3:3 v Dunajskej Strede sa dnes chlapci posnažili a vyhrali na Vrábľami 11:2. Gólovo sa presadili : 4x Samo Gombárik, 2x Robo Stareček, 2x Adam Štrbka, 1x : Paťo Belička, Timo Terneny, Peťo Kušnír. Na záver pár fotiek zo zápasu.

11.kolo: 5.11.2011 Hurbanovo - ŠKF Sereď 0:4

Góly: 2x Robo Stareček, Peťo Kušnír , Michal Holbík

12.kolo: 10.4.2012 FK Galanta - ŠKF Sereď 1:3

Prvý jarný zápas skončil naším víťazstvom. Vyhrali sme 3:1, kedy 2x vsietil Samo Gombárik a jeden gól si dali vlastný. V zápase sa chalanom viacmenej darilo a veľmi dobre zahrali Timo Terneny, Samo Gombárik Robo Stareček a Peťo Chatrnúch.

13.kolo: 13.4.2011 Veľký Meder - ŠKF Sereď 1:10

Góly dali: Timo Terneny-3, Adam štrbka-3, Samo Gombárik-2, Adam Višvarda-1, Peťo Kušnír-1

14.kolo: 20.4.2012 ŠKF Sereď - FK Močenok 1:8

Gól dal: Timo Terneny

15.kolo: 27.4.2012 FK Duslo Šaľa - ŠKF Sereď 8:1

Gól dal: Samo Gombárik

16.kolo: 8.5.2012 ŠKF Sereď - Nové Zámky 4:1

Góly: Samo Gombárik-2, Adam Štrbka-2

17.kolo: 11.5.2012 FC Nitra B - ŠKF Sereď 3 : 0

18.kolo: ŠKF Sereď - KFC Komárno 5 : 5